menu

Inwestycja mieszkaniowa w Polkowicach - Apartamenty Gdańska

O nas

CJ DEVELOPMENT to Spółka założona 12.09.2017r. przez trzech doświadczonych przedsiębiorców, którzy od wielu lat z powodzeniem kompleksowo realizują inwestycje na terenie całego kraju. Mimo że Spółka stosunkowo od niedawna gości na polskim rynku, dzięki bogatemu doświadczeniu założycieli i solidności prowadzenia poprzednich projektów, uważana jest za rzetelnego, dbającego o jakość wykonania inwestora, cieszącego się zaufaniem kontrahentów i współpracowników.

CJ DEVELOPMENT do budowy zespołu wielorodzinnych budynków usługowo – mieszkalnych w Polkowicach, powołało spółką celową CJ DEVELOPMENT Sp. z o.o. Sp.k.

Spółka CJ DEVELOPMENT Sp. z o.o. Sp.k. pierwsze prace pod inwestycję rozpoczęła początkiem listopada 2018 roku.

Na cały projekt składają się 2 czterokondygnacyjne budynki z użytkowym poddaszem, zlokalizowane w centrum Polkowic.

Budynek 1 to budynek jednoklatkowy, z 23 mieszkaniami, lokalem usługowym i windą w centralnym miejscu. Wielkość dostępnych mieszkań waha się od niespełna 45 metrowych do dwukondygnacyjnych - ponad 100 metrowych apartamentów mieszczących się na ostatnich piętrach. Wszystkie mieszkania posiadają balkony, na wyższych kondygnacjach - rozległe terasy.

Budynek 2 to budynek trzyklatkowy, z 28 mieszkaniami. Wielkość mieszkań waha się od kameralnych 34 metrowych po 92 metrowe dwupoziomowe apartamenty na ostatnich kondygnacjach. Również w tym budynku wszystkie mieszkania mają balkony, na najwyższych piętrach tarasy.

Humans: please leave this field blank.

Zapisz się do naszego NewsletteraDzięki temu będziesz na bieżąco otrzymywać informacje o:
nowościach i ofertach specjalnych
zaplanowanych wydarzeniach

Humans: please leave this field blank.

Usuń subskrypcję